OK HRAČKY Kategorie zboží


 

 
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu ok-hracky

 


  Doprava Česká pošta
od 59 Kč + doběrečné 39 Kč
 

Při objednávce nad 3 000 Kč
dopravné ZDARMA
s dopravou
Česká pošta - Balík Na poštu
Česká pošta - BalíkovnaUvedené ceny za hračky jsou včetně DPH

Obchodní podmínky
YouTube

 

 

 

OK Hračky (https://www.ok-hracky.cz/)
E-shop hračky
Nacházíte se: Bonusový program

Bonusový program

Za každý nákup Vás bodově odměníme.

Bonusový program, body jsou odměna za Váš nákup. Získáte je pouze při nákupu přes náš internetový obchod –www.okhracky.cz.

Jedná se o věrnostní systém pro naše stálé zákazníky,mezi které můžete patřit i Vy. Počet bodů, které při objednání a zaplacení zboží získáte, je uveden u každého výrobku. Za nasbírané body si můžete koupit jakékoli zboží v našem on-line obchodě.


Body může sbírat jen registrovaný zákazník. Automaticky se přičítají na Vaše konto za každé zakoupené zboží  po tom, co je úspěšně zrealizováno - tzn. převzato a zaplaceno.

Kurz pro nákup je stanoven 1:2, to znamená, že zboží v hodnotě 1 Kč se musí zaplatit 2 body (například cena zboží je 50 Kč,hodnota zboží v bodech je 100 bodů).

Za body si můžete vybrat jakékoli zboží v našem internetovém obchodě na které stačí počet bodů na Vašem kontě - tzn. počet bodů na kontě musí být stejný nebo vyšší než je cena žádaného zboží ,není tedy možné jedno zboží hradit částečně body a zbytek částky zaplatit.

Při nákupu zboží za body, vložte zboží do nákupního košíku, do poznámky při odesílání objednávky napište Nákup za body a napište kolik bodů chcete uplatnit.

Nebo nás kontaktujte na tel.č. 777  664 802.

  Nahoru